Movies
Ratings
277
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0