Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5