Movies
Ratings
96
Saw IIRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
DefianceRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
RinguRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0