Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5