Titles you rated
KarmaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0