Movies
Ratings
394
The Wind RisesRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0