Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- New GirlRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Bandidos Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0