Movies
Ratings
202
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5