Movies
Ratings
198
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
DriveRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0