Series
Ratings
56- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0