Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0