Series
Ratings
90
Haunted PalaceRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 5.0- Steel Troops WRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
KairosRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Doctor SlumpRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 4.5
The GreatRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0