Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5