Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
TrollsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
NimonaRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5