Series
Ratings
261
Waccha Primagi!Rated ★ 0.5
Migi & DaliRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 4.0
- Kiratto Pri☆chan Season 2Rated ★ 2.5
Kiratto Pri☆chan Season 1Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hero InsideRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.5
Encyclopedia of Pitiful CreaturesRated ★ 2.0
ShirobakoRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Akebi's Sailor UniformRated ★ 4.5