Movies
Ratings
424
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
FinchRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
My Oni GirlRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Mr. Dough and the Egg PrincessRated ★ 2.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
DamselRated ★ 3.0