Titles you rated
Call of the NightRated ★ 3.5
The Water MagicianRated ★ 3.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 3.0- Sacred SevenRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5
The World is Still BeautifulRated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Romantic KillerRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.5
Reincarnated as a SwordRated ★ 2.5- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
Blue Archive The AnimationRated ★ 2.0
Love GenerationRated ★ 4.0