Movies
Ratings
85
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
The ChorusRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.0