Series
Ratings
83
To My Beloved ThiefRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
SirensRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Phineas and FerbRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
WildernessRated ★ 3.5
Love to Hate YouRated ★ 3.5