Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 3.5
My Stepmom's Daughter Is My ExRated ★ 3.0
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Bleach: Soul Society - The RescueRated ★ 5.0