Movies
Ratings
651
What Maisie KnewRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 4.0
Welcome to the SticksRated ★ 5.0
The Maiden HeistRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0