Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 2.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 2.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0