Titles you rated
50/50Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
ParkerRated ★ 2.0
MissingRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0