Series
Ratings
201- Single Dad in LoveRated ★ 5.0
- Yoo Mi's RoomRated ★ 5.0
- My Lady Boss, My HeroRated ★ 3.0
Birdie BuddyRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 5.0- Great InheritanceRated ★ 5.0
Strike LoveRated ★ 5.0
The 3rd HospitalRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0- BodyguardRated ★ 5.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 5.0
Endless LoveRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0