Series
Ratings
62
Nodame CantabileRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Trains Don't Stop at Noryangjin StationRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5