Series
Ratings
60
Show Me The Money 777Rated ★ 5.0
King of DesertRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Phineas and FerbRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5