Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 0.5