Titles you rated
The OutpostRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Street KingsRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
Grown Ups 2Rated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Only God ForgivesRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.5- Generation WarRated ★ 5.0
T-34Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5