Titles you rated
GravityRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0