Movies
Ratings
311
Captain PhillipsRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 2.0