Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5