Movies
Ratings
73
High School MusicalRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0