Series
Ratings
77
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
LutherRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
New AmsterdamRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
National Chef TeamRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0