Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
The MistRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 1.0