Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Time TrapRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5