Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
JoyRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0