Titles you rated
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Next in FashionRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0