Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- AbyssRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0