Series
Ratings
17
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0