Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0