Movies
Ratings
275
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
9Rated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0