Movies
Ratings
129
Pulp FictionRated ★ 5.0
Delta BoysRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
Cold FishRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 1.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5