Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 0.5
MidwayRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 1.0
UsRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 1.0