Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 1.5- OrangeRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.0