Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0