Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0