Titles you rated
 Legal High SPRated ★ 4.0 Legal High SPRated ★ 4.0
 Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0 Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
 Never Have I EverRated ★ 3.5 Never Have I EverRated ★ 3.5
 Never Have I EverRated ★ 3.5 Never Have I EverRated ★ 3.5
 Never Have I EverRated ★ 3.5 Never Have I EverRated ★ 3.5
 Work Later, Drink NowRated ★ 3.0 Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
 Nodame CantabileRated ★ 5.0 Nodame CantabileRated ★ 5.0
- RAP:PUBLICRated ★ 2.0
 Money GameRated ★ 3.5 Money GameRated ★ 3.5
 Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 2.0 Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 2.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
 Unbelievable Outing Season 1Rated ★ 3.5 Unbelievable Outing Season 1Rated ★ 3.5
 Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0 Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
 Movie RoomRated ★ 4.0 Movie RoomRated ★ 4.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
 Smile AgainRated ★ 3.0 Smile AgainRated ★ 3.0
 Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0 Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
- New NonstopRated ★ 3.5