Movies
Ratings
117
ExhumaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
GreenlandRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
2012Rated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
EncantoRated ★ 2.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.5