Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0