Movies
Ratings
390
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
IrreversibleRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5
Seven Years of NightRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.0